testportal ( ЗНО ) Форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

+5
Meyaros
Shelena
M@ks
WILL.I.AM
Kaka
Участников: 9

Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  Kaka Вт Июн 10 2008, 10:32

Підтримую VIktorA!

Kaka

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2008-06-09
Откуда : Львів

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  WILL.I.AM Вт Июн 10 2008, 11:38

Я тоже поддерживаю VIktorA!
но если бы парня не спалили, я б его поддерживал... хорошая схема, но не все чисто прошло pirat
WILL.I.AM
WILL.I.AM

Сообщения : 36
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  M@ks Вт Июн 10 2008, 11:58

той тіп протупив, шо зарахував зно за дпа
З.І на місці віктора, я б боявся тепер спокійно ходити по вулиці(звичайно якшо взнають шо він заложив тіпа)

M@ks

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  Shelena Вт Июн 10 2008, 14:29

Детективная история после ЗНО говорит прежде всего о том, что вся система сдачи тестов не просто плохо подготовлена, а не подготовлена вообще! Как можно не знать, кто из твоих учеников не пришел на тестирование? Ведь все классные руководители лично вели (везли) своих учеников к месту тестирования! А во избежание подобного нужно проверять всех!, кто собрался писать эти тесты. Причем проверять лично каждому классному руководителю каждого ученика! Не так уж сильно их разбросало по школам!
Хотя при прежней системе такие случае тоже не исключены. В прошлом августе по российскому ТВ (в Новостях) шел сюжет о том, как на вступительном экзамене в МГУ (или что-то вроде этого) была поймана с поличным девушка- студентка, которая сдавала экзамен за абитуриентку. Мама этой абитуриентки, безусловно, все отрицала, мол, в глаза ее не видела. А каким образом к той попал паспорт ее дочери и какого черта она пошла вдруг сдавать за нее экзамены, она понятия не имеет! В результате девушку-студентку отчислили из ВУЗа. Что стало с абитуриенткой непонятно.
Очень хотелось бы поучаствовать в обсужении этой и не только темы на официальном Форуме. Почему он недоступен для новых пользователей, просто загадка!

Shelena

Сообщения : 1
Дата регистрации : 2008-06-10

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  WILL.I.AM Вт Июн 10 2008, 15:00

Shelena пишет:Детективная история после ЗНО говорит прежде всего о том, что вся система сдачи тестов не просто плохо подготовлена, а не подготовлена вообще!
ну я бы так не сказал, такую аферу с подделкой паспорта можно провести почти в любой сфере...
WILL.I.AM
WILL.I.AM

Сообщения : 36
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  Kaka Вт Июн 10 2008, 15:09

Зареєстровані на www.testportal.gov.ua, запросіть, будь ласка, VIktorA з форуму www.testportal.gov.ua на наш форум Wink

Kaka

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2008-06-09
Откуда : Львів

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  WILL.I.AM Вт Июн 10 2008, 15:16

Kaka пишет:Зареєстровані на www.testportal.gov.ua, запросіть, будь ласка, VIktorA з форуму www.testportal.gov.ua на наш форум Wink
нужно всех от туда перетянуть, а то скучновато...
WILL.I.AM
WILL.I.AM

Сообщения : 36
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  Kaka Вт Июн 10 2008, 16:12

VIktorA:
"Дякую за підтримку всіх учасників дискусії. Але, повірте, Вадим тут лише знаряддя в руках своєї мамусі, яка з надмірним зусиллям хотіла всім довести,що її синочка в школі не оцінили. За її словами, Вадиму ЗНО взагалі не потрібне. Він через місяць їде в Штати до батька, де буде навчатись в якомусь коледжі. Щасливої дороги."...
... Shocked ... і полюбовно розійшлися?
А "таваріщі"?, які " твір писали так, що тільки деякі вчителі зуміють. Та й математика - здивувала. Виконував мінімуму один з студентів -відмінників мехмату. Рисунок в стереометричній задачі - ідеальний"...

Kaka

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2008-06-09
Откуда : Львів

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  Meyaros Чт Июн 12 2008, 07:38

Я щось не розумiю. На форумi тестпортала я рееструвався десь разIв 8 ще з самого початку i не вдало.там и зараз постIйно оновлюеться мIсце останнього зареестроваого учасника...
невжеменеглючить))

Meyaros

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2008-06-05
Возраст : 33
Откуда : Житомирщина

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  greenday Чт Июн 19 2008, 15:12

підтримую ViktorA!!!МОЛОДЕЦЬ, отже в нашій країні ще є такі класні люди!!!!

greenday

Сообщения : 26
Дата регистрации : 2008-06-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  Chika oona Чт Июн 19 2008, 21:23

можливо я занадто пасивна, але я б не звернула уваги на Вадима. Якщо б я забажала вступити до ВУЗу, то хлопець 100% не став би мені на заваді. Тому що вихід можна знайти з кожної ситуації на 100%, головне тільки постаратися - "щоб врятувати метелика не варто вбивати павука".Можливо я хвилююся тільки про себе, але ж і тут ні, я зазвичай думаю і хвилююся за друзів, намагаюся допомогти і їм при вступі і навчанні. Мені це трохи нагадує ту памятку, що постійно рекламують на офіційному сайті ЗНО, "тіпа" здай свого сусіда, коли він списував))) схоже на жидівську пропаганду, це власне не в образу, а просто "Образно". я не нацистка.думаю всі зрозуміли про що йдеться.
а на рахунок
Как можно не знать, кто из твоих учеников не пришел на тестирование? Ведь все классные руководители лично вели (везли) своих учеников к месту тестирования! А во избежание подобного нужно проверять всех!, кто собрался писать эти тесты. Причем проверять лично каждому классному руководителю каждого ученика! Не так уж сильно их разбросало по школам!
Можлоиво вас і везли в якусь школу, а у мене всі тести проводилися в рідній школі, де більшості учнів 5 хвилин ходи до школи, коли доходили до дверей то не збиралися юрбою, а кожен заходив і шукав свою аудиторію. Всім відомо, що жодну людину без пропуску, таку, що не задіяна в процесі проведення тестування без пропусків не пускали. То ж як міг зайти класний керівник і перевіряти чи всі діти зявилися. Цим "діточкам" вже по 17 років! не маленькі вже, щоб наче за курчатками слідкувати. Та й уявіть себе на місці вчительки. Дивні ці слова.
Та й взагалі проведення ЗНО, особливо в цьому році, я власне не підтримую, (написала я його добре - це не причина, воно не завадило мені вступати в бажаний вуз) адже в країні маємо "12тирічкове підростаюче покоління". А по-друге, не дуже добре продумано от що, такий приклад. Сьогодні їхала в метро і бачила хлопця в костюмі з папкою в нетверезому стані. Бідолаху відрахували. Мої сівчування. Можна сказати щось на зразок "сам винен, що погано навчався і не старався". але коли вже таке сталося, можливо він охаменеться, зрозуміє свої помилки і забажає виправитися. Його друг поряд вже наспівував йому пісню гурту пятниця "я салдат" з чого можна зрозуміти, що юнака чекає армія. Адже в нього немає сертифікатів, і коли ще є час вступити до ВУЗу в нього такої можливості вже немає. Мені справді сумно.

Chika oona

Сообщения : 43
Дата регистрации : 2008-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  Йог-Сотот Пт Июн 20 2008, 10:37

Мафия бессмертна. А все началось с того, что не выложили персональные (поименные) результаты на официальном сайте. Может, Вадикова семья тоже была в числе тех, кто уломал УЦОЯО их не публиковать...
Йог-Сотот
Йог-Сотот

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  greenday Вт Июн 24 2008, 15:12

Chika oona пишет: Мої сівчування. Можна сказати щось на зразок "сам винен, що погано навчався і не старався". але коли вже таке сталося, можливо він охаменеться, зрозуміє свої помилки і забажає виправитися. Його друг поряд вже наспівував йому пісню гурту пятниця "я салдат" з чого можна зрозуміти, що юнака чекає армія. Адже в нього немає сертифікатів, і коли ще є час вступити до ВУЗу в нього такої можливості вже немає. Мені справді сумно.
якщо він забажає виправитися, то в нього буде такий шанс!рік готуватися і здавти ЗНО в майбутньому році.і все проблеми нема.і не там Ви свою жалість проявляєте!

greenday

Сообщения : 26
Дата регистрации : 2008-06-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  Chika oona Вт Июн 24 2008, 21:34

greenday пишет:
Chika oona пишет: Мої сівчування. Можна сказати щось на зразок "сам винен, що погано навчався і не старався". але коли вже таке сталося, можливо він охаменеться, зрозуміє свої помилки і забажає виправитися. Його друг поряд вже наспівував йому пісню гурту пятниця "я салдат" з чого можна зрозуміти, що юнака чекає армія. Адже в нього немає сертифікатів, і коли ще є час вступити до ВУЗу в нього такої можливості вже немає. Мені справді сумно.
якщо він забажає виправитися, то в нього буде такий шанс!рік готуватися і здавти ЗНО в майбутньому році.і все проблеми нема.і не там Ви свою жалість проявляєте!
Найбільше я ціную час, не тільки секунди власного життя, але і оточуючих. Ситуація неоднозначна, якщо зараз дати йому шанс і він візьметься за навчання, а може якщо не дати, то втративши ще рік він втратить і все своє життя, можливо за власною провиною, що нічого не робитиме, але загалом я вважаю цю проблему проблемою соціума. Можливо нелегально отримавши цей шанс він його не використає, а якась дитина при цьому постраждає. Знову ж таки, якщо дитина захоче, то постарається на наступний рік. Але життя одне, і кілька шансів немає ні в кого, проживаючи кілька разів ті ж самі моменти, але по різному. То ж я вважаю, що сперичатися не варто за вихід і правильні дії, тому лишу тільки собі свою думку за якою ситуація не варта такої метушні, хто шукає - той знаходить через несправедливості буття) А Вадиму побажала б успіхів і обрати шлях, що став би йому кращим. Like a Star @ heaven

Chika oona

Сообщения : 43
Дата регистрации : 2008-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  the end Ср Июн 25 2008, 09:57

Вот это казусы на ЗНО.
Знаете, что самое интересное?
Я и сам хотел за друга пойти сдавать математику.
Я это мог сделать, у него нет паспорта, только такая-то бумажка с почти отрванной фотографией.
Что-то меня остановило.
Я б написал где-то на... , учитывая то, что 180 баллов по шкале это 25 из 55 тестовых баллов, где-то на 185.
А он сам накатал на 132.
Хорошо, что я этого не сделал, но, правда, другу просто помочь хотел. Smile
Я уверен,Ю что вся моя кампания полчучилась бы 100%, но вот выясняли бы потом, почему у него в табеле 3, а ЗНО - 9 -10
Он парень хороший, просто учиться не хочет.
Он любит дизайн.
И правильно делает. Smile

the end

Сообщения : 91
Дата регистрации : 2008-06-07
Возраст : 33

Вернуться к началу Перейти вниз

Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua Empty Re: Тема "Детективна історія після ЗНО" з форуму www.testportal.gov.ua

Сообщение  greenday Чт Июн 26 2008, 08:42

Chika oona пишет:Найбільше я ціную час, не тільки секунди власного життя, але і оточуючих. Like a Star @ heaven
В мене є подружка, яка все життя мріяла вступити до елетного вузу!!!і щоб ця мрія здійснилася вона чотири роки поспіль вступала, 3 разі не вийшло, але на 4 вийшло!!!Так ось до чого це я веду, правильно це Ви цінуєте свій час, а не той хлопчина. а не легше б було просто готуватися доЗНО і здати його самостійно?!Він не ціную свій час, бо замість підготовки бігав, платів гроші і шукав легкого шляху, а ЛЕГКИХ ШДЯХІВ НЕМАЄ і це йому урок на життя , що за свої вчинки треба нести відповідальність, адже він вже не дитина, і міг легко сказати своїй матері, що зможе сам здати ЗНО! Як казав Мартін Лютер : " На цьому стою і не можу інакше". Все, суто моя думка і мене не переконати!

greenday

Сообщения : 26
Дата регистрации : 2008-06-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения