testportal ( ЗНО ) Форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Кто в НТУУ КПИ

+5
karmen_heroiny
IgGolka
Julia
M@ks
daydream
Участников: 9

Страница 1 из 2 1, 2  Следующий

Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  daydream Пт Июн 06 2008, 22:10

ПРивет всем! Интересно наблюдать как вы тут бросаетесь словами, даже очень, особенно как искушаете свою судьбу! А ведь не думаете что возможен вариант написание заявления, по поводу КПИ и приема абитуриентов, что это нечено и несправедливо брать Абитуриентов с ФДП (факультет довузівської підготовки) по екзамену и сертификатами не ниже 4 балов! Sad Shocked

Ведь, я считаю что нестоит роспостранять информацию попусту и постоянно хвалиться что: " ... мол у НАС в КПИ тут ЗНО 4 бала и поступили! ..." или вот "В этом году ВУЗ имеет право выделить 40-60% (может цифры изменились) бюджетных мест для подкурсников. Так что для курсантов это самый что ни на есть объективный конкурс" Mad
ТАк что давайте будем немного культурными и небудем тут прям "БЛА-БЛА" и ЛЯ-ЛЯ Rolling Eyes просто промолчим а когда поступим пожалуста, делайте говорите на здоровье, спасибо за понимание, думаю что вы поступите куда хотите в КПИ, желаю удачи...!!!

да кстати сам поступаю в КПИ на ПРИБОРОСТОИТЕЛЬНЫЙ (приладобудівний факультет)!!! Кто туда дайте о себе знать может в одну групу пойдем?! Желаю удачи!
daydream
daydream

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2008-06-06
Возраст : 32

http://www.AllOptika.narod.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  M@ks Сб Июн 07 2008, 12:07

Теж поступаю в КПІ(хочу на ФІОТ). Відвідував курси і хочу сказати, що вони мені дуже допомогли. Атестаційну роботу написав на досить-таки високий бал та й зовнішнє тестування теж. Я думаю, що серед цьогорічних першокурсників(мається на увазі тих, які вступають з ФДП) не буде таких, які принесуть сертифікат з оцінкою нижче 6 балів. Тому що для того щоб поступити з ФДП потрібно дуже добре написати атестаційну роботу, а на мою думку вона була набагато складнішою за зно Wink

M@ks

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  daydream Сб Июн 07 2008, 12:19

Знаеш полностью с тобой соглашаюсь по поводу МЕНЬШЕ 6 балов, НО, у меня 6 балов по УКР МОВЕ (я ее просто некогда неучил потому что она мне не интересна, я люблю математику и физику, а там все ОК) и атестационная работа нормальной сложности была и я ее не завалил, балы набрал, теперь жду выпуска и сертификата с школы и ЗНО- ФИЗИКА!

А вопрос в том где будет прием ФДП-учасниковв Приемной комисии, ты незнаеш?
daydream
daydream

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2008-06-06
Возраст : 32

http://www.AllOptika.narod.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  M@ks Сб Июн 07 2008, 12:26

ні

M@ks

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  Julia Пн Июн 09 2008, 13:15

А в КПИ принимать будут только по сертификатам? Или будут еще вступительные экзамены проводить дополнительно? На сайте в правилах приема указано,что будут экзамены по профелирующим предметам. Подскажите кто-нибудь, а то я ничего не пониманию.
Julia
Julia

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2008-06-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  M@ks Пн Июн 09 2008, 13:37

Там тільки по сертифікатам приймають.
Здається вступні іспити здають тількт ті, що після армії

M@ks

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  IgGolka Пн Июн 09 2008, 18:14

я ф КПИ по ФДП...
ненаю поступлю или нет......а у кого скок баллоф по курсам?.....в особенности кто собирается на ФММ..

IgGolka

Сообщения : 11
Дата регистрации : 2008-06-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  daydream Вт Июн 10 2008, 17:08

набрал 44, проходной примерно 34-36, думаю поступил на ПБФ!
daydream
daydream

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2008-06-06
Возраст : 32

http://www.AllOptika.narod.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  M@ks Вт Июн 10 2008, 17:25

daydream пишет:набрал 44, проходной примерно 34-36, думаю поступил на ПБФ!
А який конкурс на ПБФ?

M@ks

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  daydream Вт Июн 10 2008, 19:46

конкурс 1,5 человек на место! НОрмально, посровнению с другими супер, оптимальный вариант сложности и факультета!
daydream
daydream

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2008-06-06
Возраст : 32

http://www.AllOptika.narod.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  daydream Вт Июн 10 2008, 19:56

НУ И ЧТО ЭТО ТАКОЕ, ОНО КО МНЕ ОТНОСИТЬСЯ? КТО АБИТУРИЕНТ И ПОСТУПАЕТ РОЗЬЯСНИТЕ! СПАСИБо!




ПОЛОЖЕННЯ



про вступнІ випробування ДО

Національного технічного університету України "КПІ"


Вступні випробування в НТУУ “КПІ” вступники складають згідно з переліком та у формі, які Приймальна комісія НТУУ "КПІ" та атестаційні комісії факультетів/інститутів визначили для вступників за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».


Вступні випробування та консультації перед ними проводяться згідно з розкладом та за шкалою оцінок, затвердженими в установленому порядку. Вхід до аудиторій починається за годину до початку випробування.


Організацію та проведення вступних випробувань для вступників за програмами освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст», «магістр» та консультацій перед ними покладено на атестаційні комісії факультетів/інститутів.


Організацію та проведення вступних випробувань для вступників за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у формі тестування, комплексного тестування та консультацій перед ними покладено на Центр тестування та моніторингу знань НТУУ «КПІ».


Організацію та проведення вступних випробувань інших форм для вступників за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» покладено на Приймальну комісію НТУУ «КПІ».


До вступних випробувань допускають вступників, які мають перепустку за встановленою Приймальною комісією формою та паспорт (свідоцтво про народження для неповнолітніх). Вступники, які з'явилися на випробування без згаданих документів, мають звернутися до відповідальної особи.


Норми часу на проведення вступних випробувань встановлюються згідно затверджених положень.


Розміщення вступників в аудиторіях проводять особи, які відповідають за проведення випробувань. За порушення вступниками порядку розміщення в аудиторіях їх знімають з випробування без права його перескладання.


Сторонні особи без дозволу голови Приймальної комісії не допускаються до приміщень, де проводяться вступні випробування.


Вступникам дозволено приносити на випробування тільки письмове приладдя. Особисті речі (сумки, портфелі, книги, зошити, електронні довідники і словники, будь-які технічні засоби, папір тощо) до аудиторії, де проводяться випробування, заносити не дозволяється.


Вступник отримує тільки один екзаменаційний білет. Заміна екзаменаційного білета не дозволяється. Умови завдань вступник може уточнювати у відповідальних осіб.


За користування під час випробування сторонніми джерелами інформації, включаючи підказування, вступника усувають з випробування. На титульному аркуші роботи або листку усної відповіді зазначається причина усунення з випробування та час. Результати такої екзаменаційної роботи або листка усної відповіді прирівнюються до „0” балів незалежно від обсягу та змісту написаного. Апеляції з питань вилучення з випробування не розглядаються.


Заборонено робити у вкладинках робіт помітки, що можуть розкрити авторство роботи (автор роботи вказується тільки у встановлених формою бланків місцях). Якщо під час перевірки робіт виявлено вкладинку, на якій є такі помітки, то таку роботу перевіряють декілька екзаменаторів (експертів).


Закінчивши написання роботи, абітурієнт повинен скласти її в установленому порядку й особисто здати свою роботу відповідальній особі.




Перевірка робіт проводиться тільки у спеціально виділених приміщеннях НТУУ “КПІ”.

· Результати конкурсного відбору вступників за програмами освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст», «магістр» атестаційні комісії оприлюднюють та подають для затвердження до Приймальної комісії університету.

· Відповідні документи та списки з кінцевими результатами вступних випробувань вступників за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», які проводяться у формі тестування та комплексного тестування, затверджені директором Центру тестування та моніторингу знань, передаються для аналізу відбірковим комісіям факультетів/інститутів відповідно до графіка, затвердженого в установленому порядку. Результати відбіркові комісії оголошують наступного дня після передачі о 1400.


Вступники, які не з'явились на випробування без поважних причин у визначений за розкладом час, до подальших випробувань не допускаються. За наявності поважних причин, які підтверджені документально, вступники за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» можуть допускатись до складання пропущених вступних випробувань з дозволу відповідального секретаря Приймальної комісії, а вступники за програмами освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст», «магістр» з дозволу голови атестаційної комісії факультету/інституту в межах встановлених строків проведення випробувань. Це стосується також вступників, звільнених під час випробування черговим лікарем.


Вступники, знання яких на вступних випробуваннях було оцінено балами, нижче середнього рівня (1-3 бали за 12-бальною шкалою, затвердженою МОН України), до подальших випробувань та участі у конкурсі не допускаються.


Заяви щодо апеляцій на результати вступних випробувань приймаються та розглядаються згідно з “Положенням про порядок подання і розгляду апеляцій для вступників до НТУУ "КПІ".


Під час випробувань вступники зобов'язані підтримувати тишу та порядок в аудиторії.


Протягом випробування (у разі гострої необхідності, за рішенням чергового лікаря) відповідальна особа може випускати вступників по одному на декілька хвилин, при цьому вступник здає відповідальній особі свою роботу, де робиться відповідний запис на титульній сторінці. При поверненні вступника до аудиторії йому повертається його робота з позначкою про час виходу та повернення.


Документи, потрібні для формування особових справ студентів 5-го курсу передаються атестаційними комісіями факультетів/інститутів до студентського відділу кадрів НТУУ «КПІ».


Документи, потрібні для формування особових справ студентів 1-го курсу передаються Центром тестування та моніторингу знань до відбіркових комісій факультетів/інститутів. Інші документи вступних випробувань зберігаються у Центрі тестування та моніторингу знань, відповідно до затверджених положень.


Палити в навчальних корпусах НТУУ "КПІ" заборонено.

===========================================================================================================================================
З А Т В Е Р Д Ж Е Н О

на засіданні Приймальної комісії

НТУУ "КПІ"

ПРОТОКОЛ № 2 від " 7 " квітня 2008 року
daydream
daydream

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2008-06-06
Возраст : 32

http://www.AllOptika.narod.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  IgGolka Ср Июн 11 2008, 01:01

многа букафф) полностью неасилила,
но помоему это "ПОЛОЖЕННЯ про вступнІ випробування ДО Національного технічного університету України "КПІ" )))))))))))))))
ещё там про специалистов, бакалавров и магистров....)))
ну походу эта хня немного устарела...)

IgGolka

Сообщения : 11
Дата регистрации : 2008-06-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  daydream Ср Июн 11 2008, 12:03

НЕ НУ КОнечно я понял что это "ПОЛОЖЕННЯ про ВСТУПНі ІСПИТИ в НТУУ КПИ", но кто уже в этом деле может поделитесь информацией что и как?
daydream
daydream

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2008-06-06
Возраст : 32

http://www.AllOptika.narod.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  M@ks Чт Июн 12 2008, 15:29

А може хтось англійську здає, тому ці положення для цього екзамену

M@ks

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  daydream Пт Июн 13 2008, 18:56

НУ как вам!?
я вообще в шоке, что за былы? Мне кажеться, КПИ чисто ОХУЕ*_*ВАЕТ! Я теперь незнаю на какую спецыальность попаду, думал на хорошую а теперь честую невозьмут... жаль но будем думать что то! Но КПИ Меня удивили!
daydream
daydream

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2008-06-06
Возраст : 32

http://www.AllOptika.narod.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  M@ks Пт Июн 13 2008, 20:03

А я шось взагалі не зрозумів, то як дізнатися прохідний бал на факультет, а то там аж 4 колонки

M@ks

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  daydream Сб Июн 14 2008, 10:03

Ну ну, сам розбирался, так и нерозобрался, но во всех 4 колонках по балам прошол! посмотрим как оно будет...
daydream
daydream

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2008-06-06
Возраст : 32

http://www.AllOptika.narod.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  karmen_heroiny Вс Июн 15 2008, 19:48

приладобудівничий у меня пятый преоритет))))
вообще шла на ФЕА, но недобрала баллов...
Из моей школы туда ходили 37 абитуриентов и прошло только четверо.
Даже ботаны No
karmen_heroiny
karmen_heroiny

Сообщения : 3
Дата регистрации : 2008-06-15
Возраст : 33
Откуда : Київ

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  M@ks Ср Июн 18 2008, 14:51

Звонив Я сьодні на ФДП. Сказали, що про умови співбесіди розкажуть при подачі документів

M@ks

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  PaVaSaN Ср Июн 18 2008, 15:39

Собираюсь ити на ТЕФ. Ходил на курсы,написал атестацию на 42 балла - судя по той(честно говоря дурацкой ) таблице,могу пройти по "правой" колонке,там где " особливі умови". Тесты написал так себе: укр. - 178,5; мат.- 180; физ - 165(завалил) . Конкурс на ТЕФ (по заявкам абитуриентов) был 2 человека на место. Как думаете,пройду?

Спасибо. Very Happy

PaVaSaN

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2008-06-18
Откуда : Черкассы

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  Chika oona Ср Июн 18 2008, 22:01

PaVaSaN пишет:Собираюсь ити на ТЕФ. Ходил на курсы,написал атестацию на 42 балла - судя по той(честно говоря дурацкой ) таблице,могу пройти по "правой" колонке,там где " особливі умови". Тесты написал так себе: укр. - 178,5; мат.- 180; физ - 165(завалил) . Конкурс на ТЕФ (по заявкам абитуриентов) был 2 человека на место. Как думаете,пройду?

Спасибо. Very Happy
почему говоришь что физику завалил?? больше ведь 124.
что-то я уже не понимаю что вы о таблицах говорите. там сначала первая колонка шифр вторая физика третья математика. там что еще колонки были да я от удивления от увиденых балов ее не заметила что ли???? affraid

Chika oona

Сообщения : 43
Дата регистрации : 2008-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  PaVaSaN Ср Июн 18 2008, 22:55

lol! lol! lol! Читай...... http://ntu-kpi.kiev.ua/pk/ в разделе " Бали атестаційних випробувань ".!

PaVaSaN

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2008-06-18
Откуда : Черкассы

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  шлях_в_нікуди Чт Июн 19 2008, 00:51

M@ks пишет:А може хтось англійську здає, тому ці положення для цього екзамену
ні, це старе, незнаю де попередній користувач їх нарив)) але ці правила прийому старі) зараз суто по сертифікатах, лише медалість, випускники технікумів і коледжів з червоним дипломом і ще пару категорій ідуть по співбесіді)) іспитів не буде лише англійська і творчий конкурс
шлях_в_нікуди
шлях_в_нікуди

Сообщения : 2
Дата регистрации : 2008-06-19
Возраст : 34
Откуда : Чевоноград (Львівська обл.)

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  Chika oona Чт Июн 19 2008, 09:50

PaVaSaN пишет:lol! lol! lol! Читай...... http://ntu-kpi.kiev.ua/pk/ в разделе " Бали атестаційних випробувань ".!
хыыы ну я все равно не выкупила о чем вы. ну ладноладно. там только две колонки физ и мат и первая шифр!!!!!!!!!!!! clown

Chika oona

Сообщения : 43
Дата регистрации : 2008-06-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Кто в НТУУ КПИ Empty Re: Кто в НТУУ КПИ

Сообщение  M@ks Чт Июн 19 2008, 20:28

Завтра оновлять сторінку з прохідними балами, можливо щось зміниться Very Happy

M@ks

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2008-06-05

Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 1 из 2 1, 2  Следующий

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения